خوش آمدید

جستجو

تبلیغات

جواب سوالات

  1-برون سپاری در واقع سپردن برخی مسئولیت ها به یک شرکت یا یک شخص ثالث، و بستن قرارداد با آنهاست تا برخی کارها را انجام دهند. به بیانی دیگر برون سپاری در مفهوم اولیه خود بدین معناست که بخشی از فعالیتهای یک شرکت به بیرون سپرده شود و در حقیقت خود شرکت از فرایند خارج شود و کارها توسط شخص ثالث انجام شود.

  2-پاپ آپ به پنجره های اضافه ای می گن که روی یک پنجره و معمولا بدون اجازه ی کاربر باز میشن و اغلب حاوی تبلیغات هستن.

  غیرفعال کردن:
  استفاده از برنامه های Poper Blocker  و  Better Pop Up Blocker
  بلاک کردن پنجره‌های pop Ups در مرورگر اینترنت اکسپلورر:
  برای این کار ابتدا وارد مرورگر اکسپلورر شوید و بر روی گزینه‌ی tools کلیک نمایید؛ این گزینه در بالا و سمت راست قرار گرفته است و به شکل چرخ‌دنده می‌باشد. سپس وارد Internet Options شده و بر روی گزینه‌ی Privacy کلیک نمایید و در بخش pop up blocker  گزینه‌ی Enable pop up block را فعال نمایید.

  بلاک کردن پنجره‌های pop Ups در مرورگر فایرفاکس:
  بر روی آیکون منوی مرورگر فایرفاکس در بالا و سمت راست کلیک کرده و در بخش options به قسمت Content بروید. در این بخش گزینه‌ی Block pop ups را مشاهده خواهید کرد. مطمئن شوید که تیک آن زده شده است. برخلاف اینترنت اکسپلورر در فایرفاکس امکان افزایش میزان تاثیر بلاکر وجود ندارد. همچنین در بخش Exeption می‌توانید سایت‌های مورد نظرتان را در لیست استثنا قرار دهید.

  3-حوزه فناوری و اطلاعات، یکی از بخش‌هایی است که در سال‌های اخیر بیشترین درآمدزایی و اشتغال را به خود اختصاص داده، در نتیجه شغل‌های حوزه آی تی نیز در صدر توجهات قرار گرفته‌اند.در روزگاری که اوضاع و شرایط اقتصادی نامناسبی بر کشورهای مختلف دنیا سایه افکنده، داشتن یک شغل مناسب و درآمدی هنگفت یکی از آرزوهای همیشگی انسان‌ها است تا به سادگی بتوانند هزینه‌های زندگی خود را هموار کنند.


  این مطلب تا کنون 22 بار بازدید شده است.
  منبع
  برچسب ها : گزینه‌ی ,مرورگر ,کلیک ,اپلورر ,شرکت ,اینترنت اپلورر ,بلاک پنجره‌های ,برون سپاری ,
  جواب سوالات

تبلیغات


  محل نمایش تبلیغات شما

پربازدیدترین مطالب

آمار

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر